Antti Karppelin

Toimitusjohtaja, Työnjohto
010 567 9711
antti@karppelin.fi

Aino Karppelin

Toimisto
010 567 9710
aino@karppelin.fi

Ville Mäenhovi

Työnjohto, Projektipäällikkö
050 587 7773
ville.maenhovi@karppelin.fi

Turkka Oksa

Projektinhoito, Sähköasennukset
044 531 9987
turkka.oksa@karppelin.fi

Henri Hankaniemi

Projektinhoito, Sähkö-automaatio asennukset
040 486 4380
henri.hankaniemi@karppelin.fi

Ville Palomäki

Projektinhoito Sähkö-automaatio asennukset

050 543 3800

ville.palomaki@karppelin.fi

Verkkolaskutus

Verkkolaskutusosoite:

EDI/OVT tunnus: 003720987543

Välittäjätunnus: DABAFIHH

Verkkolaskuoperaattori:

Maventa 003721291126

Pyydä tarjous valaistus­kokonaisuudesta!

Toteutamme valaistussuunnitelmat yhdessä valaisintoimittajiemme kanssa. Lähetä meille pohjakuva projektistasi tai mahdollinen valaisinluettelo, niin teemme tarjouksen valaisimista.


    Lähettämällä lomakkeen hyväksyt, että henkilötietojasi
    käsitellään Karppelin Oy.:n tietosuojakäytännön mukaisesti.*

    Karppelin Oy
    Lammintie 504,
    31600 Jokioinen
    Y- tunnus: 2098754-3

    Myynti
    010 567 9710
    myynti@karppelin.fi

    Huolto ja vikakorjaukset
    huolto@karppelin.fi

    Seuraa meitä somessa

    Seuraa tilaustasi:

    Matkahuolto

    Copyright © 2021 Karppelin Oy

    Ota yhteyttä