Antti Karppelin

Toimitusjohtaja, Työnjohto
010 567 9711
antti@karppelin.fi

Aino Karppelin

Toimisto
010 567 9710
aino@karppelin.fi

Ville Mäenhovi

Työnjohto, Projektipäällikkö
050 587 7773
ville.maenhovi@karppelin.fi

Pepe Mero

Työnjohto, Asennuspäällikkö

0400 481 816
pepe.mero@karppelin.fi

Turkka Oksa

Projektinhoito, Sähköasennukset
044 531 9987
turkka.oksa@karppelin.fi

Henri Hankaniemi

Projektinhoito, Sähkö-automaatio asennukset
040 486 4380
henri.hankaniemi@karppelin.fi

Ville Palomäki

Projektinhoito Sähkö-automaatio asennukset

040 687 1137
ville.palomaki@karppelin.fi

Verkkolaskutus

Verkkolaskutusosoite:

EDI/OVT tunnus: 003720987543

Välittäjätunnus: DABAFIHH

Verkkolaskuoperaattori:

Maventa 003721291126

Pyydä tarjous valaistus­kokonaisuudesta!

Toteutamme valaistussuunnitelmat yhdessä valaisintoimittajiemme kanssa. Lähetä meille pohjakuva projektistasi tai mahdollinen valaisinluettelo, niin teemme tarjouksen valaisimista.


Lähettämällä lomakkeen hyväksyt, että henkilötietojasi
käsitellään Karppelin Oy.:n tietosuojakäytännön mukaisesti.*

Karppelin Oy
Kirmunharjuntie 154,
31600 Jokioinen
Y- tunnus: 2098754-3

Myynti
010 567 9710
myynti@karppelin.fi

Huolto ja vikakorjaukset
huolto@karppelin.fi

Seuraa meitä somessa

Seuraa tilaustasi:

Matkahuolto

Copyright © 2019 Karppelin Oy

Ota yhteyttä